AKİKA KURBANI

Bebek Ürünleri

1 ADET 18-22kg

Yeni doğmuş olan çocuk adına şükür amacıyla kesilen kurbana Akika kurbanı denmektedir.
12,000.00 ₺ / 1 ADET 18-22kg
-
+

Yeni doğmuş olan çocuk adına şükür amacıyla kesilen kurbana Akika kurbanı denmektedir.
Akika kurbanı İslami ibadetlere uygun şekilde yapılmakta ve Allah'a bir adak olarak sunulmaktadır. Böylece çocuğun yetişme döneminde anne babaya olan saygısı ve sevgisinin büyümesi adına, adak anında dua edilir.
İslam ibadetleri arasında gerilen Akika kurbanı, en önemli ve güzel şartlar arasında yer alır. Bu kurban kesiminin pek çok amacı bulunur. İlk amaç yeni doğmuş kız veya erkek çocuğu için güzel bir adak gerçekleştirmektir. Diğer amacı ise bu vesile ile beraber ihtiyacı olan pek çok kişi için kurbanı paylaşma fırsatıdır. Yani İslam ibadetleri içerisinde bulunan Akika kurbanını hem kurban sahibi hem de diğer herkes tüketebilir.
Akika,Şükür kurbanlarınızı kesiyor, paketliyor evinize soğuk zincirle ücretsiz teslim ediyoruz.
Kurban videonuz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kesimden paketlemeye kadar kontrolümüzde olan etler hassas bir yapıya sahip olduğundan soğuk zincir ile taşınması etin kalite ve lezzetini koruması için birincil koşuldur. 1983’ten beri müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Afiyet Et, sağlıklı nesillerin yetişmesinde katkı sağlama düşüncesiyle eti; işleme, paketleme ve dağıtma sürecinde tüm gerekli tedbirleri almakta ve her geçen gün kendini geliştirmektedir. Hijyenik koşullarda bulunan tesisimiz görmek isteyen ve bizi yakından tanımak isteyen tüm ziyaretçilerimize açıktır.

Sitemiz ve iletişim kanallarımız aracılığıyla iş günlerinde vermiş olduğunuz tüm siparişler 24 saat gibi kısa bir sürede frigofirik araçlarla(Özel soğutmalı araçlar) kapınıza teslim edilmektedir. Üstelik 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmamakta, ücretsiz kargo imkanı siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.