BÜYÜKBAŞ 2. HİSSE 41-45KG

Adak Kurban

41-45 KG

1.Kurbanlıklarımızın kalitesi 1. sınıftır 2.Kurbanlıklarımızın et kalitesini korumak için kesim sonrasında soğuk hava depolarında soğutup dinlendiriyoruz . 3.Kurbanlıklar 7 eşit parçaya bölündükten sonra et kemikli et kıymetli et sakatat ve yağ olarak pay ediyoruz. 4.Bayramın 2. günü şübelerimizden kurbanlık etlerinizi teslim alabileceksiniz. 5.Kesim ve hazırlandıktan sonra mesaj ile bilgilendirileceksiniz.

Bilgi almak istiyorum Vekalet vermek istiyorum

3,200.00 ₺ / 41-45 KG
-
+

1.Kurbanlıklarımızın kalitesi 1. sınıftır
2.Kurbanlıklarımızın et kalitesini korumak için kesim sonrasında soğuk hava depolarında soğutup dinlendiriyoruz .
3.Kurbanlıklar 7 eşit parçaya bölündükten sonra et kemikli et kıymetli et sakatat ve yağ olarak pay ediyoruz.
4.Bayramın 2. günü şübelerimizden kurbanlık etlerinizi teslim alabileceksiniz.
5.Kesim ve hazırlandıktan sonra mesaj ile bilgilendirileceksiniz.

Kesimden paketlemeye kadar kontrolümüzde olan etler hassas bir yapıya sahip olduğundan soğuk zincir ile taşınması etin kalite ve lezzetini koruması için birincil koşuldur. 1983’ten beri müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Afiyet Et, sağlıklı nesillerin yetişmesinde katkı sağlama düşüncesiyle eti; işleme, paketleme ve dağıtma sürecinde tüm gerekli tedbirleri almakta ve her geçen gün kendini geliştirmektedir. Hijyenik koşullarda bulunan tesisimiz görmek isteyen ve bizi yakından tanımak isteyen tüm ziyaretçilerimize açıktır.

Sitemiz ve iletişim kanallarımız aracılığıyla iş günlerinde vermiş olduğunuz tüm siparişler 24 saat gibi kısa bir sürede frigofirik araçlarla(Özel soğutmalı araçlar) kapınıza teslim edilmektedir. Üstelik 95 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmamakta, ücretsiz kargo imkanı siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.