SAFİYET KAŞARLI KÖFTE

Dana Ürünleri

500 gr

Etin ve kaşar peynirinin muhteşem buluşmasına ve lezzet birlikteliğine inanamayacaksınız. İÇİNDEKİLER; -Dana Eti -Kuzu Eti -Baharat -Tuz Gluten içermektedir.
272.50 ₺ / 500 gr
-
+

Etin ve kaşar peynirinin muhteşem buluşmasına ve lezzet birlikteliğine inanamayacaksınız.

İÇİNDEKİLER;
-Dana Eti
-Kuzu Eti
-Baharat
-Tuz

Gluten içermektedir.

Kesimden paketlemeye kadar kontrolümüzde olan etler hassas bir yapıya sahip olduğundan soğuk zincir ile taşınması etin kalite ve lezzetini koruması için birincil koşuldur. 1983’ten beri müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Afiyet Et, sağlıklı nesillerin yetişmesinde katkı sağlama düşüncesiyle eti; işleme, paketleme ve dağıtma sürecinde tüm gerekli tedbirleri almakta ve her geçen gün kendini geliştirmektedir. Hijyenik koşullarda bulunan tesisimiz görmek isteyen ve bizi yakından tanımak isteyen tüm ziyaretçilerimize açıktır.

Sitemiz ve iletişim kanallarımız aracılığıyla iş günlerinde vermiş olduğunuz tüm siparişler 24 saat gibi kısa bir sürede frigofirik araçlarla(Özel soğutmalı araçlar) kapınıza teslim edilmektedir. Üstelik 150 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmamakta, ücretsiz kargo imkanı siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.