URFA KEBAP

Dana Ürünleri

500 gr

Sade et lezzetini damağınızda hissetmek istiyorsanız acısız kebap olan Urfa Kebabımızı denemenizi öneririz. İÇİNDEKİLER; -Dana Eti -Kuzu Eti ve Yağı -Tuz
46.25 ₺ / 500 gr
-
+

Sade et lezzetini damağınızda hissetmek istiyorsanız acısız kebap olan Urfa Kebabımızı denemenizi öneririz.

İÇİNDEKİLER;
-Dana Eti
-Kuzu Eti ve Yağı
-Tuz

Kesimden paketlemeye kadar kontrolümüzde olan etler hassas bir yapıya sahip olduğundan soğuk zincir ile taşınması etin kalite ve lezzetini koruması için birincil koşuldur. 1983’ten beri müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan Afiyet Et, sağlıklı nesillerin yetişmesinde katkı sağlama düşüncesiyle eti; işleme, paketleme ve dağıtma sürecinde tüm gerekli tedbirleri almakta ve her geçen gün kendini geliştirmektedir. Hijyenik koşullarda bulunan tesisimiz görmek isteyen ve bizi yakından tanımak isteyen tüm ziyaretçilerimize açıktır.

Sitemiz ve iletişim kanallarımız aracılığıyla iş günlerinde vermiş olduğunuz tüm siparişler 24 saat gibi kısa bir sürede frigofirik araçlarla(Özel soğutmalı araçlar) kapınıza teslim edilmektedir. Üstelik 95 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmamakta, ücretsiz kargo imkanı siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.