1983 yılından günümüze ulaşan tecrübesiyle et sektöründe hizmet veren Afiyet ET, Kasap & Izgara konseptini ilk uygulayan markadır. Özünde Afiyet Et, et üretimi ve et mamulleri üretimi yapan kasaptır. Bu kimliğimizi korumaya kararlıyız.

Afiyet ET, kendini sürekli geliştiren; helal, temiz, lezzetli ürünlerinden taviz vermeyen ürün çeşitliliğini arttırarak hizmetine devam etmektedir.

Kasap reyonlarımızda bulanan 150 çeşit ürünümüz, ‘TGK Et ve Et Ürünleri Tebliği' ne uygun olarak, doğal ortamlarda beslenen hayvanların etleri kullanılarak hazırlanmaktadır. Ürünlerimizin tümü Tarım Bakanlığı onaylıdır.

Önceliğimiz; sosyal sorumluluğumuzu layığıyla yerine getirmeye devam etmektir. Bizi tercih eden misafirlerimize hak ettikleri kalite ve hizmeti devam ettirmektir. Helal, temiz ve lezzetli ürünlerimizin devamlılığını sağlamaktır. Nesillerimizin sağlıklı yetişmesi şuuruyla hareket etmek, ürün çeşitliliğimizi arttırıp tüm insanımıza ulaşmasını sağlamaktır.

Hedefimiz; sektörümüze değer katmak ve gelişmesine gayret etmektir. Helal, temiz ve lezzetli ürünlerimizi Kasap & Izgara mağazalarımızı arttırarak daha çok insanımızla buluşturmaktır.